Regióny Trnava Hlohovec Top

DESIVÁ nehoda s kamiónom! Krásna SIMONA sa už domov nevráti: Jej blízki sú zdrvení

23 ročná Simona zraneniam na mieste nehody podľahla. Zdroj: PZ SR/Trnavský kraj, FB

HLOHOVEC – Nový rok sa len začal a slovenské cesty si už vyžiadali život mladej, len 23-ročnej Simony, ktorá zahynula pri tragickej dopravnej nehode. Mladé dievča sa podľa polície pokúšalo predchádzať iné vozidlo, avšak, žiaľ, v protismere nezbadala kamión, ktorému sa už nedokázala vyhnúť. Jej blízky tejto veľkej strate nedokážu uveriť.

 

Policajti boli včera ráno vyslaní k prvej vážnej dopravnej nehode. Pri obci Koplotovce v okrese Hlohovec sa zrazilo osobné auto s kamiónom. “Podľa prvotných informácií mala 23- ročná vodička auta VW Polo, pravdepodobne pri predchádzaní iného vozidla, prejsť do protismeru. Vodič nákladného auta, ktorý úsekom v tom čase prechádzal, sa síce snažil autu vyhnúť, no zrážke sa mu nakoniec zabrániť nepodarilo,” poznamenali muži zákona.

Mladé dievča, ktoré šoférovalo Volkswagen Polo, utrpelo vážne zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahlo. Dopravní policajti podrobili 54-ročného kamionistu dychovej skúške, ktorá vyšla s negatívnym výsledkom. To, či mohla byť vodička pod vplyvom alkoholu, bude predmetom znaleckého skúmania. Tragická nehoda je momentálne v štádiu vyšetrovania a jej presné príčiny a okolnosti nie sú známe.

23 ročná žena zraneniam na mieste nehody podľahla. Zdroj: PZ SR/Trnavský kraj

Podľa našich informácií auto mala šoférovať mladá Simona. Jej blízki tomuto nešťastiu nedokážu uveriť.