Krimi Regióny Trnava Top

MIMORIADNA TRAGÉDIA V byte našli DOBODANÉHO tínedžera: Zabiť ho mal vlastný OTEC

Ilustračné foto. Zdroj: regiony.sk

HLOHOVEC – V Hlohovci našli telo dobodaného 19-ročného muža. Záchranárov privolali do jedného z bytov v sobotu okolo 20.30 h. Mladík mal mať zasiahnutý hrudník a brucho.

Aktualizované 21.4 – Krajský vyšetrovateľ začal v súvislosti s včerajším úmrtím 19-ročného muža trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. Prípad vyšetruje krajská kriminálka v Trnave.

Ako uviedla polícia, 46-ročného muža, ktorý mal vraždiť, rýchlo vypátrali. “Operačné stredisko včera večer vyslalo do Hlohovca viaceré policajné hliadky, ktoré miesto činu uzavreli a vzápätí začali pátrať po osobe podozrivej zo skutku. Policajtom sa už krátko na to podarilo, neďaleko od miesta udalosti, nájsť podozrivého 46-ročného muža. Obmedzili ho na osobnej slobode a podrobili dychovej skúške s pozitívnym výsledkom“, uviedla trnavská krajská polícia.

 

Mladíka mal zabiť vlastný otec

Informuje o tom portál tvnoviny.sk. „Môžeme potvrdiť, že sme na základe volania na tiesňovú linku 155 vyslali na miesto ambulanciu RLP. Lekár, žiaľ, ale musel skonštatovať smrť u 19-ročného muža,“ potvrdila pre TV Markíza hovorkyňa Operačného strediska ZZS Petra Klimešová.

Polícia už zadržala podozrivého. “Polícia bola vyslaná do jedného z bytov v meste Hlohovec, kde bol nájdený mladý muž bez známok života. Policajti začali ihneď po príchode pátrať po mužovi podozrivom z násilného trestného činu. Po krátkej chvíli sa im ho podarilo vypátrať a obmedziť na osobnej slobode,” informovala trnavská krajská polícia.

Prípad si prevzal krajský vyšetrovateľ, ktorý po preverení všetkých okolností udalosti, stanoví právnu kvalifikáciu skutku. Polícia bližšie informácie poskytne, len čo to situácia vo vyšetrovaní dovolí.

Podľa informácií TV Markíza mladíka zabil jeho otec. Policajti ho mali chytiť zhruba 200 metrov od obytného domu.