MIMORIADNE Na západe Slovenska sa vykoľajil ďalší vlak

Ďalší incident na slovenských železniciach. Medzi Leopoldovom a Hlohovcom sa dnes (16. 12.) dopoludnia vykoľajil pracovný vlak.

Aktualizované 11:40 hod. – V úseku Leopoldov – Hlohovec sa v utorok vykoľajil pracovný vlak, konkrétne jeho posledný vagón. Pre TASR to uviedla hovorkyňa Železníc Slovenskej republiky (ŽSR) Petra Lániková.

Udalosť však nemá podľa nej žiadny vplyv na dopravu, v danom úseku je totiž dlhodobá výluka. „Nie je to nič vážne,“ skonštatovala Lániková.

Pre vlakovú výluku v danom úseku je dlhodobo zabezpečená náhradná autobusová doprava.

10:50 – Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) informovala, že na železnici došlo dopoludnia k nehodovej udalosti. „Prerušená doprava v úseku Leopoldov – Hlohovec od 9:12 hod. Vlaky v úseku sú nahradené náhradnou autobusovou dopravou,“ oznámila ZSSK.

V úseku však dlhodobo prebieha výluka. Podľa informácií portálu TVnoviny.sk sa tam vykoľajil posledný vagón pracovného vlaku s podvalmi. Potvrdila to aj hovorkyňa Železníc Slovenskej republiky Petra Lániková.

MIMORIADNE TRAGICKÁ ZRÁŽKA s nákladiakom na D1: Polícia hlási DVE OBETE. Mrazivé FOTO nešťastia

Správu budeme aktualizovať.


Viac o téme: Hlohovec, Leopoldov, nehoda, vlak, vykoľajenie

Komentáre k článku

Momentálne nie je pridaný žiadny komentár
Pridajte komentár

Súvisiace články