Krimi Regióny Trnava Top

MIMORIADNE Pod vlak SKOČIL muž! Má ísť o vraha TEHOTNEJ mamičky

Ilustračné foto. Zdroj: TASR/Jakub Kotian

SLÁDKOVIČOVO – Strašný zločin sa stal v Sládkovičove. Mamičku († 33) vo štvrtom mesiaci rizikového tehotenstva mal smrteľne bodnúť jej bývalý priateľ zo Srbska, ktorý následne spáchal samovraždu.

Tridsaťtriročnú tehotnú ženu našli s bodnou ranou na bruchu. Podľa informácií TV Markíza žena na následky zranení zahynula. Najnovšie informácie tvrdia, že skutok mal vykonať jej bývalý priateľ zo Srbska a následne po tomto hroznom čine mal spáchať samovraždu. Skočil pod vlak, ktorý prechádzal úsekom medzi Sládkovičovom a Galantou.

Informáciu o incidente pre Regióny.sk potvrdila trnavská krajská policajná hovorkyňa Michaela Ulehlová. „Polícia bola privolaná k osobe bez známok života, osoba bola zrazená vlakom na trati z Galanty smer Sládkovičovo. Vzhľadom na citlivosť prípadu nemôžeme poskytnúť ďalšie informácie. Vec je predmetom vyšetrovania,“ uviedla hovorkyňa.

Vlak smeroval z Banskej Bystrice do Bratislavy. Pre tragédiu bola vlaková doprava v danom úseku obmedzená na niekoľko hodín. Viaceré spoje hlásili meškania.

Podľa portálu noviny.sk ženu mal nájsť jej 12-ročný syn, ktorý zmobilizoval záchranné zložky.