Mladík ZRAZIL chodkyňu. Vo VÁŽNOM stave skončila v nemocnici!

Holíč – 24-ročná chodkyňa preletela na priechode pre chodcov cez kapotu osobného auta a v bezvedomí zostala ležať na zemi. 

Senickí dopraváci včera riešili dopravnú nehodu na hlavnom ťahu cez mesto Holíč. 21 ročný vodič išiel podvečer na aute Jaguar s českým evidenčným číslom, po Sasinkovej ulici smerom na Hodonín. Pri prejazde mestom mal začať predchádzať iné vozidlo na mieste, kde je to zakázané. To v tom čase stálo pred priechodom pre chodcov a dávalo prednosť chodkyni. Mladík už nestihol zareagovať a 24 ročnú ženu zrazil. Chodkyňa v bezvedomí ostala ležať na zemi.

Priechod pre chodcov v Holíči, na ktorom došlo k nešťastiu. Zdroj: FB-PZ/Trnavský kraj

Vodič pokračoval v jazde, no na najbližšom kruhovom objazde sa otočil a vrátil sa na miesto zrážky. Záchranári museli ženu s ťažkými zraneniami transportovať do nemocnice. Policajti s vodičom vykonali po nehode dychovú skúšku, ktorá mala negatívny výsledok. Vzhľadom na zdravotný stav mladej ženy jej bola, za účelom zistenia alkoholu v jej organizme, odobratá krv. Policajti na mieste vodičovi ďalšiu jazdu zakázali. Presné príčiny a okolnosti nehody naďalej vyšetruje.

Viac o téme: Holíč, nehoda, priechod pre chodcov, v bezvedomí, žena

Súvisiace články