Regióny Trnava

PIEŠŤANSKÁ VZBURA: Jedného profesionálneho vojaka z trojice obvinených vzali do väzby

Konflikt v supermarkete v Piešťanoch bol vyostrený. Zdroj: pzsr

PIEŠŤANY – V súvislosti so štvrtkovým incidentom v supermarkete Lidl v Piešťanoch vzal sudca pre prípravné konanie Okresného súdu Piešťany v nedeľu vo večerných hodinách jedného z trojice obvinených do väzby.

 

U ďalšieho obvineného dôvody väzby nahradil dohľadom probačného a mediačného úradníka. Informovala o tom hovorkyňa Krajského súdu v Trnave a okresných súdov v jeho obvode Jana Kondákorová.

Iniciátori KRVAVEJ VZBURY v piešťanskom Lidli sú PROFESIONÁLNI VOJACI!

Druhému obvinenému uložil sudca zákaz vycestovať a povinnosť hlásiť sa u probačného a mediačného úradníka dvakrát mesačne. Uznesenie súdu nie je právoplatné, sťažnosť proti nemu podala prokuratúra aj obhajca.  Tretieho z obvinených polícia stíha na slobode.

KRVAVÍ POLICAJTI aj REAKCIA LIDL: Za mrežami skončili traja “antirúškari”, obchod bude žiadať odškodné

Polícia obvinila troch mužov z Nitrianskeho kraja vo veku od 32 do 40 rokov z prečinov útoku na verejného činiteľa a výtržníctva. Patrili k skupine osôb, ktoré si odmietali v  priestoroch supermarketu nasadiť respirátory, nechceli opustiť priestor a blokovali ostatným nakupujúcim prístup k pokladnici. Na mieste zasahovala polícia. Privolali ju zamestnanci a súkromná bezpečnostná služba, ktorí nedokázali situáciu s nimi vyriešiť. Pri zásahu musela polícia použiť aj donucovacie prostriedky.

NECHUTNÝ ÚTOK na MUŽOV ZÁKONA: “Nech všetkým policajtom zdochnú deti a rodiny!”