Regióny Trnava Top

DROGOVÝ DÍLER NA ÚTEKU! Policajtom ušiel cez záchodové okno

TRNAVA – Nepríjemné prekvapenie čakalo policajtov Ozbrojenej pohotovostnej motorizovanej jednotky potom čo našli prázdnu toaletu na okresnom súde v Trnave. Sudca mal rozhodnúť, či bude stíhaný na slobode alebo vo väzbe. Kým čakali na chodbe, zadržaný sa vypýtal na záchod. Hliadka si zrejme nevšimla, že okno nie je zamrežované. Keď potreba trvala dlhšie ako mala, policajti otvorili dvere. Miestnosť bola prázdna.

 

Muža zatkli pre 600 dávok metamfetamínu. Drogový díler a varič pervitínu sa vyšplhal na parapetu okna a zoskočil z malej výšky, ďalej utekal po meste s putami na rukách. Podľa zistených informácií mal namierené na vlakovú stanicu. Polícia okamžite vyhlásila pátranie a vyslala do terénu desiatky policajtov.

Viackrát súdne trestaný muž nasadol na vlak. Vystúpil v Pezinku. Dlho sa ale netešil slobode polícia ho zadržala po štyroch hodinách u neho doma.

Trasa od okresného súdu ku vlakovej stanici

Muž je už vo väzbe. O okolnostiach úteku polícia nechce nič povedať. Nie je vylúčené, že policajti, ktorí sú za útek zodpovední, môžu prísť nielen o časť platu, ale aj o prácu.

Podobne cez záchodové okno ušiel policajtom v nemocnici na bratislavských Kramároch aj Roman Červenka podozrivý z bankovej lúpeže. Na úteku bol aj Ľubomír Behan, odsúdený za lúpež a spreneveru. Tomu sa podarilo ujsť, keď pracoval na oprave strelnice v Leopoldove.

Zdroj : TV Markíza
Toaleta z ktorej drogový díler vyskočil von oknom
Toaleta z ktorej drogový díler vyskočil von oknom Zdroj : TV Markíza