Regióny Trnava

Prevádzky McDonald’s v Trnave prešli dôslednou dezinfekciou

Ilustračná foto. Zdroj: pixibay.sk

TRNAVA – Po komplexnej dezinfekcii priestorov a splnení potrebných opatrení a povolení od regionálneho epidemiologického úradu sú od pondelka trnavské reštaurácie McDonald’s opäť otvorené pre zákazníkov. Informovala o tom PR supervízorka siete pre SR Lucia Poláčeková. Obe trnavské prevádzky boli zatvorené v piatok (21. 8.) po tom, ako sa u troch zamestnancov zistili pozitívne testy na ochorenie COVID-19.

 

Ďalší zamestnanci majú nariadenú povinnú karanténu a postupne sa budú podrobovať testom na zistenie nového koronavírusu. Do práce nastúpili podľa Poláčekovej tí zamestnanci, ktorí nedošli s pozitívne testovanými do kontaktu a nemuseli byť umiestnení do karantény. “Zákazníkov ubezpečujeme, že naša spoločnosť od začiatku epidémie striktne dodržiava prísne hygienické a zdravotné opatrenia, pretože zdravie a bezpečnosť našich zákazníkov a zamestnancov sú pre nás prvoradé,” dodala.

Pozitívne testy v sieti rýchleho občerstvenia súvisia s prípadom rodinnej oslavy, z ktorej sa ochorenie rozšírilo ďalej.