Regióny Trnava

TICHÝ ZLODEJ: Mužovi zo záhrady ukradol bez povšimnutia náradie za tisícky eur

záhradné náradie
Zlodej ukradol náradie priamo zo záhrady rodinného domu. Zdroj: FB Polícia Trnavský kraj
HLOHOVEC – Hlohovskí policajti riešia prípad krádeže pracovných strojov v obci Horné Otrokovce. Majiteľ nahlásil na políciu krádež v polovici októbra. Všetky pracovné stroje mal uskladnené v záhradnom prístrešku pri rodinnom dobe v obci Horné Otrokovce.
Bránu mal síce zavretú, ale nie riadne uzamknutú. Z objektu mu zmizli značkové pracovné stroje a to vibračná doska, búracie kladivo, pokosová píla a píla na zámkovú dlažbu. Škody si vyčíslil na takmer na 5000 eur. “Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže. Polícia od nahlásenia intenzívne preveruje nielen osobu, ktorá mohla veci odcudziť, ale pátrame aj pracovných strojoch,” o prípade informovali trnavskí policajti na sociálnej sieti.
Muži zákona požiadali svedkov udalosti o pomoc. “Ak ste boli svedkom krádeže, príp. poznáte osoby, ktoré by mohli mať krádež na svedomí, akékoľvek informácie nám pomôžu prípad objasniť. Zároveň vyzývame osoby, ktorým mohli byť príp. stroje ponúknuté na predaj, aby nás tiež kontaktovali,” dodali v statuse.