Regióny Trnava Hlohovec Top

Trnavskí policajti prosia o pomoc: Videli ste túto mladú ženu?

Luisa Horváthová. Zdroj: FB / Polícia SR - Trnavský kraj

TRNAVA – Mladá 20-ročná Luisa Horváthová ešte v pondelok odišla z domu a nikomu sa neozvala. Po žene už pátra polícia a ľudí prosí o pomoc.

 

Muži zákona na sociálnej sieti priblížili, že Luisu naposledy videla jej matka v pondelok ráno. Následne z domu odišla na neznáme miesto. Neskôr ešte telefonovala s členom rodiny. Odvtedy sa už nikomu známemu neozvala. Žena pochádza z obce Trakovice v hlohoveckom okrese.

„Luisa je 165 cm vysoká, plnoštíhlej postavy. Má rovné vlasy po plecia, tmavej blond farby s hnedým melírom a má bledomodré oči. Pri poslednom kontakte mala na sebe bledomodré potrhané rifle, čierne tričko s nápisom, bledofialovú mikinu s kapucňou a nápisom Marvel a biele tenisky značky NIKE. So sebou si zobrala malý čierny školský ruksak s nápisom Marvel,“ uviedla polícia.

„Ak ste mladú ženu videli, alebo máte akékoľvek informácie o jej súčasnom pohybe, zavolajte na policajnú linku 158,“ vyzývajú policajti. Kontaktovať ich môžete aj cez súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.