Regióny Trnava Top

Úpenlivo pátrala po mame: Silviu našli, žiaľ, MŔTVU! Zo slov jej dcéry mrazí

Pátranie po Silvii skončilo tragicky. ZDROJ: FB/Polícia SR-Trnavský kraj

TRSTÍN – Celé Slovensko bolo pred pár dňami na nohách. Pátralo sa po krásnej Silvii. Doma nechala dve deti a bez slova odišla preč. Nikto netušil, že pár hodín po zverejnení informácie, že matka dvoch detí je nezvestná, sa žena nájde mŕtva. Zo slov jednej z dcér behá mráz po chrbte. 

 

Pred pár dňami sa spustila veľká pátracia akcia po 41-ročnej Silvii G., ktorú sa policajtom, napriek úpenlivému hľadaniu, nedarilo nájsť. Zverejnili jej fotografie s nádejou, že verejnosť im pomôže, ak ju niekto zahliadol.

Fotografia Silvie obletela celé Slovensko a ľudia sa snažili pomôcť zúfalej rodine získať akékoľvek informácie o ich milovanej. Do akcie sa zapojili nie len policajti, ale aj záchranné systémy, ktoré spoločne prehľadávali okolie obce Dolné Orešany, kde mali Silviu vidieť naposledy.

Silvia G.. ZDROJ: Polícia Slovenskej republiky

Po niekoľkých hodinách úpenlivého prehľadávania lesných porastov, vinohradov či opustených chát sa Silviu nakoniec podarilo nájsť. Avšak, žiaľ, už bez známok života. Obrovská strata najviac zasiahla jej dve milované dcéry. Jedna z nich sa rozhodla prehovoriť. Z jej slov behá mráz po chrbte.