Regióny Trnava

V Trnavskom kraji sneží: Polícia monitoruje dopravu

V Trnavskom kraji sneží.
V Trnavskom kraji sneží. Zdroj: FB / Polícia SR - Trnavský kraj

TRNAVA – Zvýšený počet dopravných hliadok nasadila polícia v Trnavskom kraji vo štvrtok od rána pre sneženie a situáciu na cestách neustále monitoruje. Zaevidovala viacero udalostí, avšak, ako informovala krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová, nešlo o závažné okolnosti.

 

“V Senici došlo ráno k zrážke osobného auta a cyklistu, v Trnave zase auto zachytilo chodca. Policajti riešili aj viacero škodových udalostí v okresoch Trnava a Dunajská Streda. Medzi Trnavou a obcou Bučany skončilo auto na streche, našťastie sa nikto nezranil,” uviedla Antalová.

V Trnavskom kraji sneží.
V Trnavskom kraji sneží. Zdroj: FB / Polícia SR – Trnavský kraj

Skrížený kamión čiastočne skomplikoval dopravu medzi mestom Holíč a obcou Petrova Ves v okrese Skalica. Dopravu policajti riadia aj medzi mestom Sereď a obcou Dvorníky, kde časť cesty blokujú zapadnuté kamióny. “Podľa predpovede má počas celého dňa v celom kraji výdatne snežiť. Nezabúdajte preto na cestách prispôsobiť jazdu stavu vozovky, buďte opatrní a ohľaduplní voči ostatným. Pred jazdou sa obrňte trpezlivosťou. Cestu si plánujte s dostatočným časovým predstihom, aby ste sa nedostali do časovej tiesne a zbytočne nevyvolávali kolízne situácie,” upozornila vodičov policajná hovorkyňa.

V Trnavskom kraji sneží.
V Trnavskom kraji sneží. Zdroj: FB / Polícia SR – Trnavský kraj