Regióny Trnava Top

VEĽKÝ ZÁSAH Kukláčov v Seredi: Maskovaní muži vtrhli do rodinného domu

Kukláči zasahujú v jednom z rodinných domov v Seredi. Zdroj: seredonline.sk

SEREĎ – Práve v týchto chvíľach špeciálna jednotka polície zasahuje v jednom z rodinných domov na Slnečnej ulici v Seredi. Informoval o tom portál seredonline.sk.

 

Ulica podľa informácií portálu aktuálne nie je prejazdná pre autá. Vodičom odporúčajú použiť obchádzku. Kukláči zadržali viacero ľudí. Policajná razia v súvislosti  drogami prebieha aj v rómskej osade na Cukrovarskej ulici.

Na videu, ktoré portál zverejnil je vidieť ako jeden z členov špeciálnej jednotky kráča pravdepodobne s nožnicami na železo alebo páčidlom. Niektorí z mužov zákona sú maskovaní a majú oblečené nepriestrelné vesty. Viacero ľudí stojí na ulici otočených čelom k múru, pričom dvaja zadržaní muži ležia na zemi.

Galéria
kukláči, zásah
Niekoľko ľudí zrejme vyšlo z domu a stáli na ulici čelom k stene. Zdroj: seredonline.sk
kukláči, zásah, polícia
Zásah príslušníkov špeciálnej jednotky. Zdroj: seredonline.sk
kukláči, zásah, polícia, zadržaní
Dvaja zo zadržaných ležali na zemi. Zdroj: seredonline.sk
navigate_before
navigate_next

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave, Mária Linkešová pre zregionu.sk uviedla, že akciu nevykonávajú trnavskí policajti. A tak predpokladáme, že zásah prináleží mužom z Národnej kriminálnej agentúry. Na vyjadrenie Prezídia Policajného zboru SR stále čakáme. Po jej obdržaní budeme článok aktualizovať.