Regióny Trnava Top

AKTUÁLNE VÁŽNA HROMADNÁ NEHODA Zrazilo sa VIACERO áut! Cesta je úplne NEPREJAZDNÁ

Ilustračné foto. Zdroj: regiony.sk

ŠTVRTOK NA OSTROVE  – Len pred malou chvíľou sa na ceste za Štvrtkom na Ostrove smerom do Lehníc zrazilo viacero vozidiel.

Úsek je momentálne úplne neprejazdný. Vodiči ho môžu obísť cez Hubice a Oľdzu.

Už druhá v poradí 

Počas dnešného dňa sa v tomto úseku cesty stala ešte jedna dopravná nehoda, ktorá však mala tragické následky. Pri dopravnej nehode pri obci Mierovo v okrese Dunajská Streda zahynul spolujazdec. Po náraze vozidla do stromu utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Informovala o tom trnavská krajská polícia s tým, že presné okolnosti nehody sa budú vyšetrovať.

“Dvadsaťročná vodička mala ísť krátko pred 14.00 h smerom od obce Štvrtok na Ostrove na obec Lehnice. Neďaleko obce Mierovo mala z doposiaľ nezistených príčin zísť vpravo mimo cestu, kde narazila do stromu. Po nehode zostal 26-ročný spolujazdec vo vozidle zakliesnený a vyslobodiť ho museli až privolaní hasiči. Mladý muž, žiaľ, pri nehode utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol,” priblížila.

Galéria
ZDROJ: Polícia SR
ZDROJ: Polícia SR
ZDROJ: Polícia SR
navigate_before
navigate_next

Policajti museli cestu pre dokumentovanie a odstraňovanie následkov nehody úplne uzavrieť. Vodička podstúpila dychovú skúšku. “Alkohol v jej dychu nepotvrdila. Presné príčiny a okolnosti nehody budú predmetom ďalšieho vyšetrovania,” dodala polícia.

Zároveň apeluje na vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti. “Aj v tomto prípade išlo o menej skúseného vodiča, a preto apelujeme najmä na mladých vodičov, aby zbytočne neriskovali, rýchlosť prispôsobili najmä svojim zručnostiam za volantom a jazdili zodpovedne a opatrne,” uzavrela.