Regióny Trnava Dunajská Streda Top

AKTUÁLNE FOTO TRAGICKÁ NEHODA Zomrelo mladé DIEVČA! Otec a mama s malý synom utrpeli ZRANENIA: Desivé DETAILY nešťastia

Ilustračné foto. Zdroj: Unsplash, úprava zregionu.sk

MIEROVO – Zlé počasie si v sobotu (2. 12.) večer vyžiadalo na cestách ďalší mladý život.  Medzi obcami Mierovo a Lehnice (okres Dunajská Streda) sa zrazili dve autá, zrážku neprežila žena vo veku 21 rokov. V druhom aute utrpela zranenia mladá rodinka.

21-ročnú vodičku, ktorá bola v aute sama po nehode oživovali na mieste, no zachrániť sa ju nepodarilo. V druhom aute sedela trojčlenná rodina. Matka, otec a ich 5-ročný syn. Všetkých troch museli záchranári odviezť do nemocníc, informuje TV JOJ. Podľa informácií TV Markíza príčinou nehody má byť šmyk. Večer fúkal silný vietor, úsek bol ako zrkadlo.

Aktualizované: Tragickú nehodu potvrdila polícia. “Podľa prvotných informácií išla mladá žena na aute Seat Toledo smerom na obec Štvrtok na Ostrove, keď pri prejazde mierne ľavotočivej zákruty pravdepodobne dostala šmyk. S autom mala prejsť do protismeru, kde sa zrazila s oproti idúcim autom Dacia Duster. To potom odhodilo mimo cestu a skončilo na streche,” priblížila trnavská krajská polícia.

Zdroj: FB/Polícia SR – Trnavský kraj

33-ročný vodič, jeho 28-ročná manželka a ich 5-ročný syn sa zranili a záchranári ich všetkých previezli do nemocnice, spresnila polícia, Policajti nemohli vodiča, vzhľadom na rozsah jeho zranení, podrobiť dychovej skúške. Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody sú naďalej predmetom policajného vyšetrovania.

Zdroj: FB/Polícia SR – Trnavský kraj