EXKLUZÍVNY ROZHOVOR s víťazom SuperStar: Rodený Seničan prehovoril o odchode od rodičov v skorom veku

SENICA – Víťazom tohtoročnej SuperStar sa stal mladý, talentovaný a extravagantný Adam Pavlovčín (26). Ten si získal obdiv Slovákov nielen fantastickým speváckym výkonom, ale aj svojim zmyslom pre módu. Nadaný rodák zo Záhoria nám prezradil svoje dojmy len pár dní po tom, ako si vyspieval neuveriteľných 75 tisíc eur. 

 

Nedeľa bola pravdepodobne pre talentovaného Adama jedným z najdôležitejších dní v živote. V horúcom finále známej speváckej šou zahviezdil a stal sa novou SuperStar. Šikovného umelca sme sa spýtali na jeho rodné mesto Senicu, z ktorého sa s rodinou odsťahoval už ako malé dieťa. Adam priznal, že fanúšikovskú základňu mal najmä v Prahe, kde momentálne žije aj jeho sestra herečka Radka Pavlovičová. Obaja súrodenci sa od rodičov odsťahovali v skorom veku. V exkluzívnom rozhovore sa dozviete ako odchod od rodičov v skorom veku spevák zvládol, najsilnejšie okamihy z natáčania šou, čo plánuje s výhrou, či ako strávi Vianoce.

Rozhovor s víťazom tohtoročnej SuperStar Adamom Pavlovčínom. Zdroj: zregiony.sk

Adam očaril divákov nielen majestátnym hlasom, ale aj odvážnymi outfitmi. V súťaži sa stal doslova novou módnou ikonou. Častokrát odhadzoval kusy oblečenia, čím ešte viac zabodoval u svojho publika. Mladý Slovák je vďačný najmä za to, že sa v šou naučil posúvať svoje hranice. Z výhry si plánuje kúpiť ďalšie módne kúsky, či novú motorku.

 

 

Viac o téme: Adam Pavlovčín, Londýn, Praha, rozhovor, Senica, spevák, Superstar, Vianoce, víťaz, výhra

Súvisiace články