Regióny Trnava Top

FOTO OBROVSKÁ TRAGÉDIA zobrala dva životy: Dcéra Aďka už viac OTCA neobjíme! Dojímavé SLOVÁ blízkych

Vodičovi vbehla do cesty srna, čelne sa zrazil s druhým autom. ZDROJ: KR PZ TN

GALANTA – Jeden manéver na ceste nezvratne poznačil dve rodiny. Po tom, čo vodičovi do cesty vbehla srnka a strhol riadenie, o život prišiel šofér druhého auta. Adrián (†57) čelnú zrážku na mieste neprežil. Nikdy sa už nevráti k milovanej rodine, ktorá si ho navždy bude pamätať ako muža s veľkým srdcom. Žiaľ, v nemocnici vyhasol život aj druhého vodiča.  

Podľa informácií, ktoré zverejnila trnavská polícia, 52-ročnému Adriánovi na Škode Rapid vrazila z pravej strany do auta srna. Stalo sa tak v pondelok (3. júla) na rovnej ceste medzi Galantou a Čiernym Brodom. “Po náraze mal riadenie strhnúť do protismeru, kde došlo k čelnej zrážke s autom Škoda Felícia. Vzhľadom na silný náraz a vozidlo, 57-ročný vodič vážnym zraneniam na mieste nehody podľahol,” uviedla polícia. Predné časti oboch áut skončili úplne zdemolované. Druhého šoféra prevážali po havárii v kritickom stave do nemocnice, kde bojoval o život.

Galéria
ZDROJ: KR PZ TN
ZDROJ: KR PZ TN
ZDROJ: KR PZ TN
navigate_before
navigate_next

Skvelý chlap

Veľký smútok zasiahol rodinu, priateľov i kolegov, ktorí nemôžu uveriť tomu, že Adrián navždy odišiel ako nevinná obeť. “Budeš nám veľmi chýbať, odpočívaj v pokoji,” lúčia sa s ním blízki na sociálnej sieti. “Adrián, bol si super kolega aj kamarát,” napísala Veronika.

Obzvlášť ťažko to znáša dcéra Aďka. “Tatino náš,” nezmohla sa s plačom na viac slov pod príspevkom polície s fotografiami nehody.

“Pri dopravnej nehode sme prišli o blízkeho člena rodiny. Adrián bol skvelý chlap s veľkým srdcom. Žiaľ, bol v nesprávnom čase na nesprávnom mieste a to mu bolo osudným. Odpočívaj v pokoji Adri,” poznamenal Timea.

Dnes prišla informácia od rodiny, že dopravná nehoda si vyžiadala aj druhú obeť. Ťažkým zraneniam v nemocnici podľahol aj druhý, 52-ročný vodič.