Regióny Trnava Galanta Top

FOTO Po stratenej TEREZKE Slovensko opäť na nohách: PÁTRA sa po 16-ročnej krásnej Samante! Šla za priateľom, rodina ju nevidela 6 dní

Ilustračná foto. ZDROJ: archív zoznam.sk

TOMÁŠIKOV – Slovensko niekoľko dní pátralo po 18-ročnej Terezke, ktorá po hádke s partnerom odišla z domu. Rodina aj blízki dúfali, že sa dievča vráti domov živé a zdravé. O to viac ich zasiahla správa, že Terezku našli bez známok života. Teraz sa pátra po ďalšom mladom krásnom dievčati. Je ňou len 16-ročná Samanta Lavuová. Tá odišla pred šiestimi dňami za svojim priateľom. Odvtedy o nej nikto nemá žiadne informácie.

 

Pátracie tímy a desiatky policajtov boli niekoľko dní na nohách a pokúšali sa nájsť nezvestnú 18-ročnú Terezku M., ktorá po hádke s priateľom odišla z domu. Ten sa s mladým dievčaťom pokúšal spojiť, avšak, bez úspechu. Neskôr sa mu ozvala, no jej správa bola veľmi znepokojivá.  “Napísala mi, že sa nachádza na Starom moste,” poznamenal pre zregionu.sk jej partner.

Vybral sa na miesto, kde Terezka mala byť, no po nej ani stopy. Na moste našiel len jej kabát s telefónom a peňaženkou. Pátranie sa po niekoľkých dňoch skončilo tragicky. Stratená Terezka sa našla bez známok života na brehu Dunaja. Čo presne sa v osudný večer stalo, je predmetom vyšetrovania.

ZDROJ: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj

Terezka nie je jediná, ktorá zmizla bez stopy. Tentokrát žiada o pomoc zúfalá rodina len 16-ročnej Samanty Lavuovej.