Regióny Trnava Galanta Top

FOTO Slovák prekonal aj Mr. Beana: To, čo si dovolil TENTO muž, šokovalo aj policajtov! Najnovšie mu hrozí basa

Ilustračné foto. Zdroj:Polícia SR/Trenčiansky kraj

GALANTA – Nepoučiteľný Mr. Bean úradoval. Policajti zostali  zaskočení z toho, čo vyviedol. Namiesto ŠPZ-tky mal na aute prilepený len papier s nakreslenou poznávacou značkou. Za jeho konanie mu hrozí väzenie.

 

Policajná hliadka zostala zaskočená, keď odhalila nepoučiteľného Mr. Beana. Mestskí policajti totiž za volantom objavili 29-ročného muža z Galanty, ktorého museli opakovane riešiť kvôli priestupkom v doprave. Tentokrát sa však skutočne predviedol.

Na policajtov totiž vyskúšal nakreslené značky. “Policajná hliadka pri kontrole vodiča zistila, že ho dopravní policajti riešili v spoločnom konaní za celkovo 9 skutkov. Medzi nimi bol aj kuriózny prípad, keď muž jazdil na aute Škoda Fabia, ktoré malo fixkami nakreslené kartónové evidenčné čísla,” informovali o tom muži zákona.

Kvôli viacerým priestupkom v doprave, ktorý sa vodič dopustil, mu policajti uložili zákaz činnosti viesť motorové vozidlo na 4 roky a uložili mu pokutu vo výške 800 eur.

Muž si nakreslil ŠPZ-tku na kartón. ZDROJ: FB/Polícia Slovenskej republiky

Tentokrát sa však dopustil už trestného činu. “Poverený policajt ho obvinil z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia a celý prípad rieši v tzv. superrýchlom konaní. Muž je, až do rozhodnutia súdu, umiestnený v policajnej cele. V zmysle zákona mu môže hroziť trest odňatia slobody až na 2 roky,” uzavreli muži zákona.