Regióny Trnava Top

FOTO SMRŤ v nákupnom CENTRE: Našli mŕtve TELO a všade veľa KRVI! Čo sa stalo? Polícia REAGUJE

K smrti muža došlo v nákupnom centre. Zdroj: FB/Polícia SR - Trnavský kraj

TRNAVA – Veľmi smutná udalosť sa stala v obchodnom centre City Arena v Trnave. V garážach sa našlo nehybné telo muža, ktorého doma čakala rodina. Polícia upozorňuje na hoax, ktorý sa s jeho nečakaným tragickým odchodom na večnosť spája.

 

Tragická udalosť sa stala vo štvrtok 16. novembra 2023 krátko po jednej hodine v popoludňajších hodinách. Ľudí vystrašilo nehybné telo muža, ktoré sa našlo v podzemnej garáži v nákupnom centre City Arena. “Bol to hrozný pohľad. Keď sme išli von z nákupného centra, už tam ležal v sáčku pri kraji mŕtvy a polícia strážila,” uviedla vystrašene Miška.

“Môžeme potvrdiť, že dnes v nákupnom centre došlo k úmrtiu 74-ročného Trnavčana,” informovala trnavská krajská polícia. Muža obklopovala krv a niektorí začali sociálnymi sieťami šíriť informáciu, že sa v nákupnom centre stala vražda. Polícia ale túto informáciu označila za hoax. “Obhliadajúci lekár cudzie zavinenie vylúčil a zároveň potvrdil, že k úmrtiu došlo z chorobných príčin. Nejde teda ani o vraždy, zabitie či iný násilný útok na muža. Z dôvodu vylúčenia násilnej smrti polícia nemá dôvod okolnosti úmrtia ďalej vyšetrovať,” vysvetlila polícia.

Rodina je zo situácie znechutená

Okolo úmrtia muža sa sociálnymi sieťami rozprúdila diskusia, na ktorú rodina reagovala pobúrene. “Niektorí ľudia, ktorí tu komentujete, zamyslite sa troška nad sebou. Ten pán bol môj príbuzný a bol ťažko chorý. A zrazu zomrel. Sám, bez rodiny, ktorá ho čakala doma,” uviedla rozhorčene Drahomíra.

Podľa informácií, ktoré zverejnil portál MY Trnava, bol muž chronicky chorým pacientom s bližšie neurčenou chorobou pľúc. Preto mal vykašliavať krv. Konkrétna príčina smrti ale nie je známa.