Regióny Trnava Top

HRÔZA Muž MASTURBOVAL nad ženou, ktorá bola na prechádzke! Varuje ostatných: Polícia po úchylovi PÁTRA

Ilustračný obrázok. Zdroj: Adobe (AI), regiony.sk

TRNAVA – Nepríjemný zážitok prežila jedna z obyvateliek mesta Trnava, ktorá na vlastnej koži zažila, aké je to byť obeťou sexuálneho delikventa. Podľa jej slov ju totiž pri venčení psíkov z blízkeho krovia pozoroval muž, ktorý pritom masturboval.  

O incidente píše portál trnavskyhlas.sk. Ako uvádza, nechutný zážitok má za sebou 52-ročná Trnavčanka, ktorá v pondelok venčila psov na lúke v oblasti Kamenný mlyn. Z neďalekého krovia ju totiž mal sledovať muž, ktorý sa pri pohľade na ňu sexuálne ukájal.

Ako píše portál, podľa jej slov sa desivá udalosť mala stať na lúke za Ulicou Evy Kostolányiovej. Daná lokalita je z jednej strany obrastená hustým krovím pri cestičke cez lesopark vedúcej k záhradkám. A práve za ním sa mal spomínaný muž nachádzať.

Bol ukrytý v kríkoch

„Pri venčení psíkov som spozorovala nahého muža ukrytého v kríkoch, pohľad na mňa ho evidentne „bavil“. Videla som, ako masturboval,“ vraví žena.

Trnavčanka ihneď kontaktovala mestskú políciu, ktorá po sexuálnom delikventovi stále pátra. Podľa opisu by mal byť muž skôr vyššej postavy so zarastenou tvárou a nakrátko ostrihanými vlasmi. „Chcem aj týmto spôsobom upozorniť ženy, aby si dávali v tejto lokalite pozor,“ dodala.

Mestská polícia Trnava prípad eviduje a vykonala opatrenia. „Preverovali sme spomínaný priestor, opísanú osobu sa nám nepodarilo zadržať. V lokalite zvýšime intenzitu hliadok, zameriame sa na ten priestor a upovedomíme aj štátnu políciu,“ uviedol náčelník Mestskej polície Trnava Ivan Ranuša.