Regióny Trnava

Hrôza! Otec DOBODAL nevlastného SYNA! Potom obrátil nôž proti sebe

ZDROJ: KR PZ TN

VÁHOVCE  – Šok a zdesenie zažívajú obyvatelia v obci Váhovce. Včera večer totiž došlo k závažnému incidentu v jednom z rodinných domov. Podľa doterajších informácií polície mal otec, hlava rodiny, nožom bodnúť svojho nevlastného syna. Následne mal obrátiť nôž aj proti sebe. 

 

Operačný dôstojník, vzhľadom na závažnosť odovzdaných informácií, vyslal okamžite na miesto najbližšie hliadky zo Serede. Okolie domu policajti uzavreli a zabezpečili miesto činu, ktoré si prevzal vyšetrovateľ z Galanty.

“Podľa prvotných informácií malo prísť podvečer medzi nevlastným otcom a synom najskôr k slovnej výmene názorov, ktorá sa zmenila na potýčku. 50 ročný muž mal pri hádke pichnúť nožom 25 ročného nevlastného syna do oblasti brucha a spôsobiť mu poranenie pečene,” uviedli trnavskí policajti.

Po následnom zapojení sa do konfliktu ostatných členov rodiny (manželky a dcéry) mal starší muž nasmerovať nôž aj proti sebe a piatimi bodnými ranami do brucha a hrude si spôsobil viaceré zranenia. Obaja muži skončili nakoniec v nemocniciach. Starší muž je momentálne v kritickom stave.

“Vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre zločin ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví. Právna kvalifikácia môže byť doplnená ale aj zmenená po objasnení motívu konania a vykonaní potrebných procesných úkonov, ktoré nateraz nie je možné pre zdravotný stav osôb vykonať,” dodali policajti na záver.