Regióny Trnava Top

Pátranie po ďalšom ŠIALENCOVI S NOŽOM: To, čo prišlo na záver, nikto nečakal!

Nezvestný muž sa našiel živý s nožom v ruke. ZDROJ: patranie.org

ŠÚROVCE – Extrémnu situáciu zažili členovia Pohotovostného pátracieho tímu (PPT) z Bratislavy, Nitry a Trnavy, ktorí dostali hlásenie o nezvestnej osobe v obci Šúrovce. Po jej nahlásení sa okamžite všetci členovia PPT presunuli na miesto, kde ho mali posledný krát vidieť. Po príchode sa im naskytol skutočne šokujúci pohľad. Muža našli ozbrojeného. To, čo prišlo potom, nečakali ani vo sne.

 

Pohotovostní pátrací tím pátral po nezvestnom mužovi, ktorý mal byť poslednýkrát videný niekde v obci Štúrovce. Domov sa však už nevrátil. Pátrači úpenlivo prehľadávali všetky miesta, kde by sa muž mohol nachádzať. Svedkovia ich informovali o viacerých lokáciách, kde ho videli a kde by sa mohol nachádzať.

Na základe informácií od svedkov a miestnych obyvateľov bolo dronmi prepátrané okolie a následne nájdené motorové vozidlo patriace nezvestnému. “Po chvíli jeden náš člen spozoroval muža sediaceho na kameni pri rieke Váh, ktorého popis zodpovedal hľadanej osobe. Od prvého kontaktu všetci členovia postupovali maximálne profesionálne aj potom, čo nájdená osoba vytiahla atrapu noža. Naše operačné v Bratislave sledovalo celý priebeh z pátrania cez GPS trackery a online prenos z dronov,” vysvetľujú pátrači.

Nezvestný muž sa našiel živý s nožom v ruke. ZDROJ: patranie.org