Krimi Regióny Trnava Top

Matka TROCH detí zahynula len mesiac po narodení SYNČEKA! Bábätko nedýchalo: PREHOVORILA svedkyňa, ktorá mu zachraňovala život

Tragická nehoda medzi Trnavou a Ružindolom si vyžiadala smrť matky. Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

TRNAVA/RUŽINDOL – Včera (26.3.) medzi Trnavou a Ružindolom došlo k tragickej nehode, pri ktorej zomrela matka troch detí. V aute sa viezol mesačný synček spolu so starou mamou. Svedkyňa dopravnej nehody prehovorila o tom, ako zachraňovala malého chlapca. 

Tragická nehoda sa stala v utorok krátko pred obedom. Z doposiaľ nezistených príčin prešiel 30-ročný vodič auta BMW do protismeru, kde čelne narazil do protiidúceho vozidla. Za volantom sedela 35-ročná Eva, ktorá zrejme nebola pripútaná bezpečnostným pásom a vedľa seba mala na sedadle svoje najmladšie dieťa vo vajíčku. Na zadnom sedadle sedela stará mama.

Tragická nehoda medzi Trnavou a Ružindolom si vyžiadala smrť matky. Zdroj: Facebook/Polícia SR – Trnavský kraj

Celú hrôzu mala pred očami pani Beáta, ktorá pracovala na záhradke pred domom. Podľa informácií portálu tvnoviny.sk sa rozbehla k rozbitým autám a ako prvého začala zachraňovať chlapca. “Spočiatku nedýchal, a tak som ním zatriasla a potľapkala ho a potom začal plakať. Už bolo dobre. Vzala som ho do chatky a zavolala záchranku,“ opisuje detaily svedkyňa.

Matku, chlapčeka a starú mamu s otvorenou zlomeninou nohy previezli do trnavskej nemocnice. Šoféra “bavoráka” transportoval vrtuľník do bratislavskej nemocnice. Eva však zraneniam v nemocnici podľahla.