Mestská spoločnosť v Skalici obstaráva výsadbu vinohradu za viac ako 300-tisíc

SKALICA – Verejné obstarávanie na výsadbu vinohradu v Skalici vrátane dodávky materiálu a prác na osadenie opornej konštrukcie vypísala spoločnosť Správa mestského majetku (SMM), ktorej jediným spoločníkom je mesto Skalica. Vyplýva to zo zverejnených údajov vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie.

 

Celková odhadovaná hodnota zákazky je 312 926,88 eura s DPH. Vyhodnocovanie ponúk sa uskutoční 23. februára, je neverejné, nesmú sa na ňom zúčastniť uchádzači a jediným kritériom bude cena vrátane DPH.

Podľa zmluvy musí zhotoviteľ ukončiť realizáciu do desiatich týždňov od prevzatia miesta realizácie. V opise obstarávania sa vyžaduje výsadba viniča strojom automaticky navádzaným cez satelit na dosiahnutie presnej výsadby.
Ide o výsadbu 104 167 kusov viniča. Výsadba sa uskutoční v lokalite Novosady dolné vo výmere 23 hektárov. „Pôda je už rekultivovaná. Výsadba sa požaduje v spone 2,20 krát 0,90 metra. Sadenice má verejný obstarávateľ už zabezpečené a nie sú súčasťou tejto zákazky,“ informuje SMM.

Viac o téme: mestská spoločnosť, Skalica, verejné obstarávanie, vinohrad, výsadba

Súvisiace články