MIMORIADNE Milan navštívil sestru a náhle ZMIZOL! Zúfalí blízki prosia o POMOC: Nikto o ňom nič nevie. Nevideli ste ho?

SKALICA – Polícia naďalej pátra po nezvestnom 36-ročnom Milanovi Verešovi z Holíča v okrese Skalica. Bez stopy zmizol začiatkom apríla a odvtedy o sebe nedal vedieť. Polícia a pátracie tímy sa s prosbou o pomoc obracajú aj na verejnosť.

Naposledy bol videný v utorok 2.4. v Holíči. „V čase zmiznutia bol na návšteve u svojej sestry. Odtiaľ odišiel a už sa jej viac neozval. Neskôr ho ešte videli v miestnom pohostinstve a odvtedy o sebe nepodal nikomu známemu žiadnu správu,“ polícia.

Veľký strach prežíva sestra . „Je nedostupný na telefóne, nikto o ňom nič nevie, v práci sa tiež neukázal a na byte už tiež nie je,“ napísala krátko po zmiznutí brata na sociálnej sieti jeho zúfalá sestra s tým, že má oňho neuveriteľný strach.

Pohotovostný pátrací tím uskutočnil viaceré pátracie akcie. Prehľadával náročný lesnatý terén až po rieku Morava. Do pátrania sa zapojili aj rodina a dobrovoľníci z okolia. Milana sa však nepodarilo nájsť.

Popis nezvestného

Hľadaný je približne 170 centimetrov vysoký, štíhlej postavy, má zeleno-modré oči a nosieva bradu. Naposledy mal na sebe oblečenú čiernu bundu bez nápisu, tmavé tepláky, tmavé topánky a mal so sebou modrú tašku cez plece.

„Ak niekto nezvestného muža videl alebo má akékoľvek informácie o jeho súčasnom pobyte, nech kontaktuje políciu na bezplatnom telefónnom čísle 158, príde osobne na obvodné policajné oddelenie v Holíči, alebo napíše súkromnú správu na sociálnej sieti Polícia SR – Trnavský kraj,“ dodala polícia.

Viac o téme: Holíč, nezvestná osoba, pátranie, Skalica

Súvisiace články