Regióny Bratislava Trnava Senica Top

OBROVSKÁ RANA na Vianoce: Nečakane ZOMREL obľúbený slovenský SPEVÁK a MUZIKANT: Z jeho POSLEDNÝCH slov trhá srdce

sviečka, úmrtie
Ilustračné foto. ZDROJ: zoznam.sk

ŠAŠTÍN – Nečakaná smutná správa prišla zo sveta hudby. Krátko pred sviatkami sa do muzikantského neba pobral skvelý spevák a bubeník Vladimír Čížek (†49), ktorý vystupoval so skupinou Echo-Band. Smútia nielen jeho kolegovia muzikanti, ale aj najbližší a deti.

Vynikajúci muzikant, spevák a bubeník. A taktiež človek so zlatým srdcom. Tak spomínajú kolegovia a kamaráti na Vladimíra zo Šaštína, ktorí nemôžu uveriť tomu, že opustil tento svet. “Je nám to veľmi ľúto, lebo sme spolu prežili kus nielen muzikantského života, ale aj ako nerozluční kamaráti,” hovorí kolega Juraj z kapely, ktorý oznámil smutnú správu.

Sociálnu sieť zaplavili dojemné odkazy a spomienky. “Bol to chlap, ktorý vedel, čo je hudba a ktorého hudba bavila, a bola jeho životom, je mi to ľúto, že takto a kruto končí, bude nám chýbať a veľmi,” povedal so smútkom muzikant Paul. Práve od Vladimíra si kúpil prvé bicie a začal tak svoj muzikantský život.

Podľa našich informácií o život prišiel vo štvrtok 21. decembra pri dopravnej nehode na Záhorí, neďaleko svojho domova. “Muzikantské nebo sa potešilo, no nám ostal len smútok. Veľmi skoro si ťa povolali Vladimír, ďakujem ti za krásne strávené chvíle pri muzike a za krásne duetá, čo som si s tebou mohla zaspievať,” poslala mu odkaz do neba Nikola.

Zdroj: Facebook

Cítim sa úžasne, ži svoj nádherný život, odkázal naposledy

O to bolestivejšia je táto správa, že podľa priateľov vždy vysmiaty a veselý Vladimír bol plný života. Svedčí o tom aj jeho posledný príspevok na sociálnej sieti. V ňom svojimi fotografiami “pred” a “po” inšpiroval ostatných, aby taktiež podstúpili zmenu a zlepšili svoju kondíciu a telo. “Prešiel som niekoľkými výzvami a toto je môj výsledok už cez rok a cítim sa úžasne. Ak máš chuť, kľudne sa pridaj 29.11.2023. Začíname ďalšiu 21-dňovú výzvu a ži svoj nádherný život. Ak som to zvládol ja, dáš to aj ty,” napísal na sociálnu sieť necelý mesiac pred svojím odchodom na večnosť.