Regióny Trnava Top

SMUTNÁ SPRÁVA Príliš skoro zomrel SPEVÁK a gitarista obľúbenej slovenskej KAPELY! Bol skvelý človek i muzikant, smútia fanúšikovia

Ilustračné foto. ZDROJ: archív zoznam.sk

HLOHOVEC – Veľmi smutná správa zasiahla milovníkov kapely Druhá edícia. Na svoj posledný odpočinok odišiel navždy jej líder – Aleš Švec. Svojím odchodom zarmútil blízkych aj fanúšikov, ktorí si už naživo jeho spev nevypočujú.

Na svoju poslednú púť navždy odišiel v piatok 29. marca 2024 vo veku 48 rokov. Aleš Švec bol lídrom kapely Druhá Edícia, v ktorej spieval a hral na gitaru. Kapela začala svoju existenciu v septembri 2014. Druhá edícia hrala napríklad aj na festivale Piešťany Open Mic 2020. Aleš písal pre kapelu svoje vlastné skladby, ktoré sa pre ľudí z okolia stali hitmi.

Svojím odchod zarmútil mnohých. “Aleš bol super človek a vynikajúci muzikant, od ktorého som sa veľa naučil. Už bude znieť len nebeská hudba v jeho podaní,” so slzami v očiach píše Daniel. Informácia o jeho odchode zarmútila i Janku “Aleško, bol si super človek, naše deti ťa zbožňovali, nechce sa mi tomu uveriť,” napísala.