Regióny Trnava Top

ŠOKUJÚCE ODHALENIE: Krvavú bitku v Trnave plánovali HOOLIGANS už dlho pred zápasom!

Podľa utajených informácií z komunikácie medzi dvoma súperiacimi klubmi bolo zrejmé, že krvavú bitku plánovali už dopredu. ZDROJ: fb ŠK Slovan Bratislava
Zdroj: FB Ultras Spartak Trnava

TRNAVA – Zápas plný krvi, ktorý sa minulý víkend odohral v Trnave sa stal bojiskom pre futbalových chuligánov. Podľa utajených informácií z komunikácie medzi dvoma súperiacimi klubmi bolo zrejmé, že krvavú bitku plánovali už dopredu. Medzi “organizátormi“ jednotlivých klubov, ktorí bitku plánovali, však zlyhala komunikácia. Tak sa nakoniec chuligáni “zmárovali“ priamo na ihrisku počas zápasu!

 

Podľa informácií portálu Nový čas sa futbaloví extrémisti dohadovali na masakri už predtým. Uniknuté stanoviská jednotlivých klubov však naznačujú, že sa na mieste stretnutia nedokázali zhodnúť.

CHULIGÁNI PLIAGA FUTBALU! Rizikový zápas v Trnave ukázal všetky slabiny organizátora

Ako napísal neznámy autor pod skratkou USP – Ultras Slovan Pressburg, pravdepodobne člen Slovanu Bratislava: „Spoločné stretnutie za účelom rekreácie s vekovým obmedzením do 25 rokov, v dohodnutom formáte 20 x 20 kľudne aj s ich kamarátmi z pivnej republiky,“ odhalili šokujúce detaily dohody redaktori Nového času.

Podľa utajených informácií z komunikácie medzi dvoma súperiacimi klubmi bolo zrejmé, že krvavú bitku plánovali už dopredu. ZDROJ: TASR - Lukáš Grinaj
Podľa utajených informácií z komunikácie medzi dvoma súperiacimi klubmi bolo zrejmé, že krvavú bitku plánovali už dopredu.
ZDROJ: TASR – Lukáš Grinaj

„Návrh prijímame a na našich starých priateľov sa teda hecujeme a mobilizujeme, čoho výsledkom je niečo málo cez 170 ľudí, z čoho nás prišlo podporiť 24 ks z Wisly Krakow a 8 ks z Austrie Viedeň. Ruch v tomto počte zastúpenie nemal,“ ďalej napísal anonymný autor.

Podľa utajených informácií z komunikácie medzi dvoma súperiacimi klubmi bolo zrejmé, že krvavú bitku plánovali už dopredu. ZDROJ: TASR - Lukáš Grinaj
Podľa utajených informácií z komunikácie medzi dvoma súperiacimi klubmi bolo zrejmé, že krvavú bitku plánovali už dopredu.
ZDROJ: TASR – Lukáš Grinaj

Trnavskí hooligans však mali na miesto činu údajne prísť s dvojhodinovým omeškaním. „Dali sme sa dokopy okolo 12. hodiny a podľa dohody sa ozvali súperovi. Lenže tí argumentujú, že zraz mali už o 10. hodine a že už je neskoro, tak sa rozišli domov,“ napísal pravdepodobne jeden z trnavských chuligánov.

Sympatické gesto Spartaka Trnava. Za futbalovú divočinu so Slovanom pozývajú deti do kina

Ďalšie tresty pre Trnavu a Slovan za bitky futbalových chuligánov a nedohraný ligový zápas

Otázky v súvislosti s plánovanou bitkou medzi chuligánmi sme zaslali trnavským policajtom. Zaujíma nás či policajti o plánovanom krviprelievaní vedeli aj to aké opatrenia v tejto súvislosti prijali. Hovorkyňa trnavskej polície na konkrétne otázky priamo nereagovala: “Polícia získavala a preverovala viacero informácií po operatívnej línii, tie však nie je možné bližšie konkretizovať,” napísala.