Regióny Trnava Top

ŠOKUJÚCE VIDEO Pozrite si, ako TÁTO dvojica OKRÁDA ľudí! Kamera všetko zachytila: Dávajte si na nich pozor

Ilustračná foto. Zdroj: regiony.sk

TRNAVA – Zlodeji sú čoraz viac vynaliezavejší. Tentoraz si však neuvedomili, že sú pod dozorom techniky a celé ich vyčíňanie bolo zaznamenané na jedu z kamier v reštaurácii. Divadlo, ktoré tam predviedli, sa však len tak nevidí.

 

Jedna z trnavských reštaurácií zdieľa na sociálnej sieti video, na ktorom sú zachytení dvaja zlodeji. V statuse pod videom varuje ostatné reštaurácie pred prefíkanými praktikami, ktoré táto dvojica používa.

„Chceli by sme týmto upozorniť (hlavne aj druhé podniky), nech si dávajú na túto dvojicu pozor. Prišli chvíľu po sebe a robili rozruch, pani si vypýtala 2x Sprite, čašníčky jej povedali sumu, dala na stôl 100€ a vydali jej. Potom sa pani rozhodla, že to je drahé a že to nechce. Vrátila výdavok a chcela naspäť 100€,“ píše o postupe zlodejky reštaurácia.

Robia cirkus

„Popritom, samozrejme, druhý z páchateľov si vypýtal niečo iné. Pani zhodila fľašu, dával ruky za bar a popritom z výdavku zobrala 40€, ktoré si hodila na zem (vidno na druhom pohľade kamery). Stúpila na peniaze, následne zodvihla a odišla. V tom zhone si to, bohužiaľ, čašníčky neuvedomili a všimli si to po tom, ako odišli a prerátali si kasu a chýbali im peniaze,“ dodáva reštaurácia.