Regióny Trnava

Toto sú najčítanejšie správy Trnavského samosprávneho kraja! Čo ľudí najviac zaujalo?

Ilustračné foto ZDROJ: trnava-live.sk

TRNAVA – Správa o otvorení mosta v Hlohovci, ktorý bol najrozsiahlejšou logistickou operáciou Trnavského samosprávneho kraja (TTSK), bola najčítanejšou za rok 2023 na webovej stránke TTSK. V rebríčku čítanosti sa za ňou umiestnila informácia o otvorení nového zdravotníckeho strediska Zdravá župa v Trnave. Informoval o tom odbor komunikácie TTSK.

Treťou najčítanejšou správou bolo zavedenie zónového členenia kraja a výhodných predplatných cestovných lístkov (PCL) v prímestskej autobusovej doprave. Na sociálnych sieťach TTSK si prvenstvo v sledovanosti získalo dokumentárne video o rekonštrukcii hlohovského mosta a video o zmodernizovaných učebniach na Strednej zdravotníckej škole v Skalici. Tretím najsledovanejším sa stalo video z osádzania novej cyklolávky ponad potok Blava v Jaslovských Bohuniciach, ktorej základnú 20 metrov dlhú konštrukciu osadil zhotoviteľ v polovici decembra.

K najpočúvanejším podcastom TTSK za rok 2023 patrí rozhovor s riaditeľom Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch Ladislavom Blaškovičom, ktorý priblížil štúdium na škole aj úspechy jej študentov. Zaujal aj rozhovor s riaditeľkou odboru zdravotníctva Úradu TTSK Luciou Šmidovičovou, ktorá hovorila o dôležitosti očkovania proti HPV vírusu. Nemenej zaujímavý bol aj podcast so študentkami z programu Mladí na úrade, ktorého tretí ročník je aktuálne otvorený.