Regióny Trnava Galanta

VIDEO Pozrite si drzého zlodejíčka v AKCII! Prišiel na bicykli, nakúpil a odfrčal na LUXUSNOM aute: Nepoznáte ho?

Galantskí kriminalisti zisťujú totožnosť muža, ktorý mal z areálu relaxačného centra ukradnúť Mercedes-Benz.. Zdroj: FB/Polícia SR
TRNAVA – Galantskí kriminalisti zisťujú totožnosť muža, ktorý mal z areálu relaxačného centra ukradnúť Mercedes-Benz. V piatok (9.12.2022) sa mal prísť neznámy muž okúpať do relaxačného centra v obci Horné Saliby. Napriek nepriaznivému počasiu dorazil na bicykli.
Ako informuje polícia v šatni si mal vyhliadnuť jednu zo skriniek, ktorú sa mu čiastočne podarilo vypáčiť. “Nebolo to ale dosť na to, aby dočiahol kabelku, tak sa uspokojil s dámskym kabátom. V ňom našiel kľúče od auta. S kľudom Angličana vyšiel von, odomkol si svoj bicykel a rozhodol sa na ňom povoziť po parkovisku. Po chvíli začal skúšať, ktoré zo zaparkovaných áut sa pomocou ukradnutého kľúča otvorí. Keď našiel to pravé, pokojne si naložil bicykel do kufra a naštartoval. Netrafil ale výjazd z parkoviska, tak po ňom ešte chvíľu jazdil, až sa mu nakoniec podarilo odísť,” dodali policajti, ktorí prípad vyšetrujú ako trestný čin krádeže.
Galantskí kriminalisti zisťujú totožnosť muža, ktorý mal z areálu relaxačného centra ukradnúť Mercedes-Benz.. Zdroj: FB/Polícia SR
Auto našli o dva dni neskôr kolegovia z Mestskej polície v meste Galanta. “Po vykonaní potrebných úkonov ho policajti vrátili šťastnej majiteľke. Ak ste muža podozrivého z krádeže na záberoch spoznali, kontaktujte nás na bezplatnom čísle 158, alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj,”konštatuje polícia.